Czyściwo bawełniane

Proponujemy Państwu jednorodne gatunkowo, czyste, doskonale wchłaniające zarówno oleje i smary, jak i farby, lakiery czy rozpuszczalniki. Znajdują szerokie zastosowanie w czynnościach wycierania, oczyszczania, polerowania różnych nawierzchni, dobrze absorbując substancje. Wykorzystywane są w szczególności do czyszczenia urządzeń i maszyn, na przykład w warsztatach samochodowych, w halach przemysłowych i produkcyjnych do prac konserwacyjnych linii produkcyjnych.

Wszechstronne zastosowanie czyściw bawełnianych

Oferowane czyściwo bawełniane ma wiele zastosowań w różnych branżach. Doskonale sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie jest potrzebne do czyszczenia części samochodowych, utrzymania porządku w warsztatach czy też do usuwania plam oleju. Ponadto może być wykorzystywane w branży budowlanej, drzewnej czy chemicznej jako uniwersalny materiał do utrzymania czystości. Czyściwo bawełniane świetnie sprawdza się także jako tani i skuteczny wariant dla drogich ściereczek ze sztucznych włókien.

Różnorodność oferowanych produktów

Oferujemy klientom szeroką gamę czyściw bawełnianych o różnych parametrach i właściwościach. Dostępne są zarówno klasyczne warianty bawełniane, jak i mieszanki z innymi materiałami, takimi jak poliester czy wiskoza. Dzięki temu każdy klient może dopasować produkty do swoich indywidualnych potrzeb.

Czyściwo bawełniane: przemysłowe, przemysłowe kolorowe, mieszanina tkanin kolorowych, kolorowe frotte, trykot kolorowy miękki, mieszanina tkanin białych, trykot jasny, kolorowa flanela, pościel, trykot biały cienki, ręczniki frotte całe.

Czyściwo dostarczamy w sprasowanych brykietach po 10 kg

Wybierz język »