Worki polipropylenowe Kraków prosto od producenta!

Worki polipropylenowe (Kraków) to bardzo popularny wyrób, który świetnie sprawdzi się w wielu branżach przemysłowych. Jeśli zależy Ci na foliówkach wysokiej jakości prosto od producenta – koniecznie zapoznaj się z resztą artykułu!

Worki PP i PE to coś, bez czego nie mogłaby funkcjonować niejedna firma. Możliwość odpowiedniego zabezpieczenia produktów, które dystrybuujesz to konieczność. Produkowane przez nas worki polipropylenowe sprawią, że przechowywanie i transportowanie produktów stanie się znacznie prostsze. Już teraz dowiedz się więcej na temat worków PP.

Czym charakteryzują się worki i woreczki PP?

Folia polipropylenowa to materiał opakowaniowy, który pokochał niejeden przedsiębiorca. Nic dziwnego. Nadaje się on do estetycznego pakowania różnorodnych produktów i nie tylko. Worki i woreczki PP, które wychodzą z naszej fabryki, charakteryzują się:
– wysoką wytrzymałością mechaniczną,
– bardzo małą przepuszczalnością pary wodnej i zapachów,
– wysokim połyskiem i przejrzystością,
– dużą wytrzymałością na zmienne czynniki atmosferyczne,
– łatwą zgrzewalnością.
Worki PP mogą mieć perforację, zakładki, klapki czy zamknięcie na taśmę klejącą. Ponadto możliwe jest wykonanie na nich nadruku. To sprawia, że są one praktyczne i wygodne w użyciu.

Worki polipropylenowe Kraków – różne rodzaje

Poszukując worków do zadań specjalnych, nie sposób nie wspomnieć o workach PP. Dodatkowo mogą one być wykonywane z różnych rodzajów folii, co sprawia, że mają one inne właściwości.

Worki polipropylenowe OPP

Worki z polipropylenu OPP wykonywane są z folii zgrzewalnej, która powstaje w bardzo ekonomiczny sposób. Dzięki temu wyroby te charakteryzują się przystępną ceną. Woreczki OPP mają duży połysk, przejrzystość i małą elastyczność. Ze względu na swoją niską przepuszczalność pary wodnej i odporność na działanie wody i tłuszczy, worki OPP świetnie sprawdzą się do pakowania kwiatów, tekstyliów, artykułów biurowych i cukierniczych.

Worki CPP (CAST)

Inny materiał służący do produkcji worków foliowych, to folia CPP. Dzięki zaawansowanym metodom produkcji folia ta (w przeciwieństwie do folii OPP) jest elastyczna i miękka. Worki wykonane z folii CAST są odporne na działanie pary wodnej i przenikanie zapachów. Cechują się także znacznie większą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu można w nie pakować takie produkty jak: mrożonki, artykuły spożywcze, świeże warzywa czy wyroby wymagające pasteryzacji lub sterylizacji w wysokich temperaturach.

Woreczki polipropylenowe od Atena Fol-Pack

Przed zakupem worków foliowych należy wziąć pod uwagę rodzaj produktu, który będzie pakowany, jego ciężar i kształt. Wybór odpowiednich worków dla swojego biznesu to nie lada wyzwanie. Na szczęście to nie musi być Twoje zmartwienie. W Atena Fol-Pack mamy specjalistów, którzy służą radą naszym klientom. Wystarczy, że powiesz nam, czym się zajmujesz, a zaproponujemy Ci najlepsze worki dla Twoich produktów.

Współpraca z nami zapewni Ci stałą dostawę worków polipropylenowych i nie tylko. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć Cię we wszystkie materiały opakowaniowe, jakich potrzebujesz. Kartony, taśmy pakowe, folia bąbelkowa i wiele więcej. Skontaktuj się z nami już teraz, a zaczniemy owocną współpracę!

Wybierz język »