Woreczki PP od Atena Pack – idealne opakowania dla każdej branży

Oferujemy woreczki PP wykonane z polipropylenu, które są wykorzystywane w wielu branżach. Służą między innymi jako opakowania dla artykułów kosmetycznych, chemicznych czy odzieżowych. Dzięki swoim właściwościom doskonale chronią zawartość przed wilgocią, zanieczyszczeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto woreczki te są łatwo dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów – można je produkować o różnej grubości, wymiarach czy kolorystyce. W ten sposób stają się nie tylko funkcjonalnym opakowaniem, ale też estetycznie prezentującym się dodatkiem do produktu.

Produkcja woreczków foliowych (Kraków) może odbywać się na różne sposoby. Worki PP i PE poza swoimi podstawowymi właściwościami mogą mieć także całą paletę dodatków i ulepszeń. Już teraz zapoznaj się z ich możliwościami.

Rodzaje woreczków foliowych Kraków

Rozwój technologii sprawił, że producenci worków foliowych oferują szeroką gamę produktów. Niemal każda branża jest w stanie dopasować odpowiednie worki foliowe do specyfiki swojej firmy. Wśród rodzajów woreczków foliowych wyróżniamy:
– folie termokurczliwe – umożliwiają szczelne zapakowanie i ochronę produktu przed czynnikami zewnętrznymi. Gwarantują stabilność i ochronę transportowanym produktom.
– folie perforowane – świetnie sprawdzą się do okrycia świeżych owoców i warzyw. Folie te mają mikrootwory, które zapewniają dostęp do wody i powietrza.
– folie antystatyczne – ten materiał znajduje zastosowanie w przemyśle elektronicznym. Dzięki niemu bezpiecznie zapakujesz sprzęt elektroniczny. Nie zbiera się na nich ładunek elektrostatyczny, więc dobrze sprawdzą się podczas pakowania urządzeń narażonych na elektryzację.
– folie z zakładkami – rękawy foliowe z zakładkami to specyficzny rodzaj folii ldpe. Można z niego stworzyć coś na kształt worka z zakładkami, który w łatwy sposób dopasowuje się m.in. do europalet.
– folie UV – znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie produkty wystawiane są na działanie promieni słonecznych. Folia ta skutecznie chroni produkty przed płowieniem i uszkodzeniem.
– folie VCI – folie z powłoką antykorozyjną. Wykorzystywane głównie w przemyśle metalowym. Wszelkiego rodzaju śruby, rury, metalowe elementy będą mogły być bez obaw przechowywane.

Woreczki foliowe prosto od producenta

Zamawianie worków foliowych prosto od producenta z Krakowa ma jedną niepodważalną zaletę – korzystną cenę. Wybierając Atena Fol-Pack omijasz pośredników, którzy sztucznie zawyżają marże. Jesteśmy w stanie przygotować reklamówki z nadrukiem w dowolnym nakładzie. Ponadto współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i małymi detalistami.

W naszej ofercie można wyróżnić worki foliowe UV, VCI, termokurczliwe, perforowane czy z zakładkami. Szeroki wybór i elastyczne podejście do zleceń, umożliwia nam dopasowanie się do Twoich oczekiwań. Produkcja woreczków foliowych (Kraków) to zaledwie część naszej oferty. Znajdziesz u nas także wiele innych materiałów opakowaniowych jak: wkłady do kartonów, tektura falista, worki z plastikową rączką i wiele więcej.

Proces produkcji woreczków PP w Atena Pack

W całym procesie produkcji wykorzystywane są nowoczesne maszyny, co przekłada się na wysoką jakość wyrobów. Pracownicy naszej firmy dbają o każdy detal – od wyboru surowca, jego przetworzenia, aż po transport gotowych opakowań do klientów. Co istotne, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają zgodność produktów z obowiązującymi normami, zarówno polskimi, jak i unijnymi.

Dlaczego Atena Fol-Pack?

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość i zaawansowany park maszynowy. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą i bogatym doświadczeniem kierownictwa. Na rynku działamy od ponad 30 lat. Co nauczyło nas, czego tak naprawdę potrzebują klienci. Chętnie nawiązujemy stałą współpracę, co umożliwia nam utrzymywanie stanu magazynowego pod klienta. A dostawy realizujemy w ciągu 24 h. Wybierz sprawdzonego dostawcę i nie martw się o dostawy worków foliowych i innych materiałów opakowaniowych.

Wybierając woreczki PP od Atena Pack, otrzymują Państwo nie tylko wytrzymałe i praktyczne opakowanie, ale korzystają też z wielu innych zalet. Po pierwsze, polipropylen jest materiałem bezpiecznym dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego – jest łatwo przetwarzalny oraz podlega recyklingowi. Po drugie, oferujemy elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klienta – można zamówić różne rodzaje woreczków (np. z nadrukiem czy zameczkiem strunowym), a także ustalić termin realizacji zamówienia.

Wybierz język »