Worki foliowe Kraków

Worki foliowe (Kraków) mają wiele zastosowań. Tak naprawdę spotykamy je wszędzie. Dzięki nim możemy bez problemu przechowywać i transportować produkty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich możliwości wykorzystania zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Zastanawiałeś się kiedyś do czego możesz wykorzystać worki foliowe ldpe? Jako sprawdzony producent tego rodzaju folii, znamy się na nim, jak mało kto. Dlatego z chęcią podpowiemy, jak możesz wykorzystać ten materiał w swoim przedsiębiorstwie.

Możliwości wykorzystania worków foliowych

Worki foliowe to nie tylko opakowanie. Mogą one pełnić także rolę informacyjną, ochronną lub marketingową. Wszystko zależy od tego, do jakich celów postanowisz ich użyć. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze branże, w których idealnie sprawdzą się woreczki foliowe:

Sklepy spożywcze
Torby foliowe powszechnie używane są w handlu detalicznym. Umożliwiają wygodne pakowanie produktów takich jak pieczywo, owoce czy warzywa. Sklepy spożywcze, bardzo chętnie korzystają także z foliówek z dedykowanym nadrukiem. Jako producent folii ldpe jesteśmy w stanie poddać nadruk perforacji i jonizacji – dzięki czemu będą one świetnie przygotowane pod druk.

Sklepy odzieżowe
Pomimo tego, że sklepy odzieżowe coraz częściej oferują torby papierowe, to nadal jest wielu dystrybutorów odzieży, którzy preferują siatki foliowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego przedsiębiorcę w dowolną ilość potrzebnych materiałów. Umożliwiamy wykonanie dowolnego nadruku fleksograficznego.

Reklama na torbach foliowych
Siatki foliowe z nadrukiem to idealne miejsce na logo. Każdy, kto zrobi zakupy w sklepie będzie reklamować Twoją markę. Dlatego warto zadbać o ten mały, ale jakże znaczący element, który na pewno będzie mieć pozytywny wpływ na zysk.

Worki foliowe w przemyśle
Wykorzystywane są przeważnie do przechowywania i magazynowania produktów, ze względu na swoją elastyczność i wytrzymałość. W Atena Fol-Pack przygotowaliśmy specjalną ofertę dla branży przemysłowej. Z myślą o metalowych produktach, które łatwo ulegają korozji, wprowadziliśmy do sprzedaży worki foliowe VCI, które pokryte są specjalną powierzchnią antykorozyjną.

Zalety worków foliowych

Zanim podejmiesz decyzję – jakie opakowania wykorzystasz w swoim przedsiębiorstwie. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Z racji tego, że profesjonalnie zajmujemy się produkcją worków foliowych ldpe, chętnie przytoczymy ich wszystkie zalety:
– wytrzymałość,
– elastyczność,
– uniwersalne zastosowanie,
– wodoodporne,
– lekkie,
– szczelne,
– korzystna cena.

Należy pamiętać, że worki foliowe mają też swoje ograniczenia i określoną wytrzymałość. Czasami wystarczy ostra krawędź, aby uległy rozdarciu. Jednak i na to mamy rozwiązanie. Proponujemy folię w grubości od 16 do 200 mik. Z pewnością każdy dopasuje odpowiedni model reklamówki do swoich preferencji.
Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy Twoje zamówienie szybciej od konkurencji. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a nasi eksperci zaproponują najlepsze możliwości.

Wybierz język »