Taśmy pakowe

Dzięki trwałości, elastyczności oraz wygodzie użytkowania taśmy pakowe są idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Przygotowaliśmy taśmy w wielu wariantach wymiarów i stosowanego kleju, co zwiększa możliwości zastosowania taśm.

Rodzaje taśm pakowych

Oferujemy szeroką gamę taśm pakowych, które różnią się między sobą materiałem wykonania, długością, szerokością czy kolorystyką.

  • Dostępne szerokości: 48, 72 mm
  • Długość taśmy: 55m, 60 m , 120m, 132m

W swojej ofercie posiadamy miedzy innymi taśmy takich marek jak :

  • VIBAC, OLYMPIA, STARLINE, SMART

Dostępne w wariantach kleju:

  • KLEJ SOLVENT – Bardzo mocny .Posiada najwyższy zakres temperatur od – 25° C do + 65° C. Charakteryzuje się wysoką siłą klejenia, odpornością na wilgoć, niskie temperatury, promienie UV i zapylenie.
  • KLEJ HOT MELT – Kauczuk syntetyczny wysokiej jakości klej o bardzo dobrej przyczepności do wszelkich powierzchni (folia, karton, szkło, plastik) . Jest odporny na wilgoć oraz posiada wysoką siłę klejenia. Najbardziej uniwersalna taśma do zaklejania średnich wielkości kartonów i paczek.
  • KLEJ AKRYL – Taśmy akrylowe – to produkt ekologiczny, bezpieczny dla środowiska. Taśma uniwersalna o szerokim zakresie stosowania: mocna, bardzo trwała, odporna na wilgoć.

Przeznaczenie taśm pakowych

W zależności od potrzeb klientów oferujemy taśmy przeznaczone do różnych zastosowań. Wśród nich można wyróżnić taśmy standardowe, które służą do zamknięcia pudełek o niewielkim ciężarze, taśmy wzmacniane, idealne dla opakowań o większych gabarytach i ciężarze oraz taśmy ostrzegawcze z nadrukiem informującym o zawartości przesyłki. Ponadto w asortymencie znajdują się taśmy specjalistyczne stosowane do łączenia i uszczelniania elementów budowlanych czy taśmy aluminiowe dedykowane do prac izolacyjnych i wentylacyjnych.

Wybierz język »