Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa to niezastąpiony materiał pakunkowy, który z powodzeniem stosowany jest zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwie domowym. Oferujemy wysokiej jakości folię bąbelkową, która sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnych przedmiotów podczas przewozu czy przechowywania.

Charakterystyka folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa z naszej oferty to produkt wykonany z wysokiej jakości polietylenu, który zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne oraz amortyzacyjne. Wyróżnia się wysoką odpornością na działanie czynników mechanicznych oraz termicznych. Folia jest też lekka, elastyczna, a jednocześnie trwała i wytrzymała. Jej konstrukcja składa się z dwóch warstw folii, pomiędzy którymi znajdują się zamknięte komory powietrzne. To właśnie one są odpowiedzialne za efektywną ochronę przedmiotów przed wstrząsami czy uderzeniami.

Warianty folii bąbelkowej dostępne w ofercie Atena Pack

Przygotowaliśmy szeroką gamę folii bąbelkowej, różniących się rozmiarami, grubością i typem zastosowanej folii. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta dostępne są zarówno przekroje o różnych średnicach bąbelków, jak i folie z dodatkowymi warstwami izolacyjnymi. W ofercie znajdą Państwo również folie bąbelkowe z powłoką antystatyczną, które doskonale sprawdzą się przy pakowaniu przedmiotów wrażliwych na ładunki elektrostatyczne. Dostarczamy produkty zarówno na metry, jak i w postaci gotowych arkuszy czy rolek.

W swojej ofercie posiadamy:

  • folię dwuwarstwową
  • folię trzywarstwową
  • folię 3W duży bąbel około 35 mm
  • folię antystatyczną

Dostępne wymiary:

0,3 m x 100mb, 0,4 m x 100mb, 0,5 m x 100mb, 0,6 m x 100mb, 1,0 m x 100mb, 1,2 m x 100mb, 1,5 m x 100mb

Na zamówienie wykonujemy folię do szerokości 1,75 m i gramaturze max do 180 g/m2

Główne zastosowania folii bąbelkowej

Folia pęcherzykowa zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie delikatne przedmioty muszą być chronione przed uderzeniami, wstrząsami oraz uszkodzeniami. Zapakowany towar w folię pęcherzykową będzie czysty i bezpieczny w transporcie. Folia pęcherzykowa jest odporna na rozdarcia i dopasowuje się do każdego produktu. Stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD.

Wybierz język »